08. 09. 2019r.
------------

1.
Dzisiaj Uroczystość Narodzenia NMP – głównej patronki diecezji. Poświęcenie ziarna siewnego na sumie.
2.
W przyszłą niedzielę Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Po Mszach św. zbiórka do puszek na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.
3.
W tym tygodniu w liturgii Kościoła przeżywamy:
  • w piątek wspomnienie św. Jana Chryzostoma
  • w sobotę święto Podwyższenia Krzyża
4.
We wtorek o godz. 16.30 spotkanie chłopców, którzy chcą zostać ministrantami.
5.
W czwartek o 17.30 Różaniec w intencji powołań poprowadzi Róża Męska.
6.
Dziękujmy Bożej Opatrzności za szczęśliwie zakończone prace przy budowaniu rusztowania. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim mężczyznom, którzy zechcieli poświęcić swój czas i pracowali przy budowie rusztowania, dziękuję za tak solidną i sprawną pracę. Te podziękowania kieruję na ręce pana Ryszarda Wałęgi.
7.
Dziękuję osobom, które po zakończonych pracach sprzątały kościół, a w przyszłą sobotę o posprzątanie kościoła na godz. 8.00 bardzo proszę następujące osoby: Kucharczyk Roman, Tenerowicz Monika, Kawa Tadeusz, Bacia Władysław.
8.
Trzecia rata podatku rolnego, będzie pobierana w dniach 12 i 13 września (czwartek, piątek) godz. 8 do 13 w Biurze Sołtysa.

Dodano: 08.09.2019r.

Ogłoszenia Duszpasterskie - archiwum